KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13636717
nr 1363 6717
Blandteknik
Monogramsignerad GJK, Ubåten USS Monitor, 14x19 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:49:49
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr